ŞARKILAR

Anıl Yıldırım – Efkarım Sahile Vurdu (feat. Kaptan)

Alt yapısı Uğur Ataş'a ait olan Son Sigaram albümünün dördüncü parçası olan " Efkarım Sahile Vurdu" adlı parçayı dinleyebilir, yorum yapabilirsiniz.

“Son Sigaram Albümü” Eylül 2019’da yayınlanmış 7 parçadan oluşan Anıl Yıldırım albümüdür. Son Sigaram 2, Leş Gibi Yalnızlık, Kavuşamadık, Efkarım Sahile Vurdu, Dizleri Kanıyor Kalbimin, Ellerinin Sıcaklığı Kalmamış, Korkularımla Yüzleştim gibi şarkılar yer almaktadır.

İTUNES: https://apple.co/2mrapd5
SPOTİFY: https://spoti.fi/2mj2kH9
► Abone olup bildirimleri açarak yeni çıkacak olan şarkılardan haberdar olabilirsiniz.

♪ Müzik: Uğur Ataş
Söz: Anıl Yıldırım & Kaptan
♪ Görsel Düzenleme: Anıl Yıldırım
♪ Mix: Nakris & Anıl Yıldırım
Mastering: Anıl Yıldırım
♪ facebook.com/anilyildirim
♪ Instagram: anilyildirimusic
♪ Twitter @ inilyildirim

Etiketler

Anıl YILDIRIM

1993 yılında dünyaya gelen Anıl Yıldırım Elazığ doğumludur. 3 kardeş olan sanatçı ailenin en büyük çocuğudur. Yüksekokul eğitimini Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Domaniç Meslek Yüksekokulu’nda tamamlamıştır. Ardından Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümüne geçiş yapmıştır. Eğitimine 4. sınıfta devam etmektedir. Kendi evinin bir odasına kurduğu stüdyoda ürettiği parçalarını dinleyicileri ile buluşturmaktadır. İlk parçasını 2017 yılında kaydeden Anıl Yıldırım "Son Sigaram" adlı parça ile ivme kazanmış ve 2019'un Eylül ayında "Son Sigaram" albümünü yayınlamıştır. Aynı zamanda grafik tasarım işleri yapmaktadır. İşin mutfağında da yer almak isteyen Anıl Yıldırım kendi alt yapılarını yapmaya başlamıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı