BLOG

FabFilter Full İndir

Fabfilter'ı full indirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Her ne kadar illegal bir içerik paylaşmış olsak bile amacımız Türk müzisyenlere yardımcı olmak.

FabFilter – Total Bundle VST, VST3, AAX x86 x64 (No İnstall)

Bütün FabFilter eklentilerinin bir arada toplanmış olduğu FabFilter Total Bundle paketidir. Multiband dynamics, limiter, de-esser ve gate / expander, creative multi-band distortion, delays, filters and synthesizers. Ve daha birçok eklentiye sahip olacaksınız. Daha güzel mix ve mastering yapmak için fabfilter’ı buradan indirebilirsiniz. Kolay gelsin. 🙂

FabFilter Total Bundle İçeriği:
FabFilter Micro – v1.20
FabFilter Pro-C 2 – v2.08
FabFilter Pro-Q 3 – v3.11
FabFilter Pro-G – v1.22
FabFilter Pro-L 2 – v2.03
FabFilter Pro-MB – v1.19
FabFilter Twin 2 – v2.30
FabFilter Pro-R – v1.06
FabFilter Saturn – v1.20
FabFilter Pro-DS – v1.12
FabFilter Volcano – v2.30
FabFilter One – v3.31
FabFilter Simplon – v1.30
FabFilter Timeless 2 – v2.30

Download Link: Tıkla İndir / Yandex
Rar şifresi: www.anilyildirim.com.tr
Dosya Boyutu: 116 MB
Sunucu: Yandex Disk

Etiketler

Anıl YILDIRIM

1993 yılında dünyaya gelen Anıl Yıldırım Elazığ doğumludur. 3 kardeş olan sanatçı ailenin en büyük çocuğudur. Yüksekokul eğitimini Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Domaniç Meslek Yüksekokulu’nda tamamlamıştır. Ardından Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümüne geçiş yapmıştır. Eğitimine 4. sınıfta devam etmektedir. Kendi evinin bir odasına kurduğu stüdyoda ürettiği parçalarını dinleyicileri ile buluşturmaktadır. İlk parçasını 2017 yılında kaydeden Anıl Yıldırım "Son Sigaram" adlı parça ile ivme kazanmış ve 2019'un Eylül ayında "Son Sigaram" albümünü yayınlamıştır. Aynı zamanda grafik tasarım işleri yapmaktadır. İşin mutfağında da yer almak isteyen Anıl Yıldırım kendi alt yapılarını yapmaya başlamıştır.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı