BLOG

FL Studio Producer Edition Full İndir 20.5.0 + Crack

İlk başlarda her ne kadar zor gelse de işin mantığını çözdükten sonra güzel işler yapabileceğinizden şüpheniz olmasın. Tek yapmanız gereken sabretmek, azim ile çalışmak

FL Studio 20 Windows ve Mac. sistemi tarafından desteklenmektedir. FL Studio Producer Edition 20.5.0.1142 sürümlü pc için tam özellikli müzik üretme konusunda üretilmiş bir yazılımdır. Özellikle yeni başlayanlar için sıfırdan başlayıp kendi beatinizi yaparak Profesyonel’e yakın bir kalitede müzik oluşturacak, düzenleyecek, kaydedebileceksiniz. Her türlü özelliğe sahip olan program ile farklı tarzda sesler ve araçlar ile şarkı, destek parçası, döngü veya cızırtı ritmleri ile müzik oluşturup hemde düzenleyebileceksiniz. İlk başlarda her ne kadar zor gelse de işin mantığını çözdükten sonra güzel işler yapabileceğinizden şüpheniz olmasın. Tek yapmanız gereken sabretmek, azim ile çalışmak.

FL Studio İndir
FL Studio Producer Edition Full İndir
Fl Studio İndir
FL Studio Producer Edition Full İndir

Download Link: Tıkla İndir / Yandex
Rar şifresi: www.anilyildirim.com.tr
Dosya Boyutu: 929 MB
Sunucu: Yandex Disk

Etiketler

Anıl YILDIRIM

1993 yılında dünyaya gelen Anıl Yıldırım Elazığ doğumludur. 3 kardeş olan sanatçı ailenin en büyük çocuğudur. Yüksekokul eğitimini Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Domaniç Meslek Yüksekokulu’nda tamamlamıştır. Ardından Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümüne geçiş yapmıştır. Eğitimine 4. sınıfta devam etmektedir. Kendi evinin bir odasına kurduğu stüdyoda ürettiği parçalarını dinleyicileri ile buluşturmaktadır. İlk parçasını 2017 yılında kaydeden Anıl Yıldırım "Son Sigaram" adlı parça ile ivme kazanmış ve 2019'un Eylül ayında "Son Sigaram" albümünü yayınlamıştır. Aynı zamanda grafik tasarım işleri yapmaktadır. İşin mutfağında da yer almak isteyen Anıl Yıldırım kendi alt yapılarını yapmaya başlamıştır.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı